Naar de inhoud
Welkomstpakket500% tot €15.000 + 620 FS

Met crypto storten: de Villa Spin crypto bonus van 120%

Stort je bij Villa Spin de eerste keer met crypto, dan krijg je 120% tot 1.300 USDT plus 70 free spins. Het minimum is €25 en de bonus speel je 40× vrij binnen 7 dagen.

  • USDT
  • USDC
  • BTC
  • ETH
  • SOL
  • TRX
  • LTC
  • DOGE
  • BCH
Vrouw met een bitcoinmunt bij een cabrio in de jachthaven
120% tot 1.300 USDT + 70 FS
Inhoud van deze pagina10 onderdelen
  1. Hoe krijg je de crypto welkomstbonus?
  2. Met welke munten kun je bij Villa Spin storten?
  3. Welke voorwaarden gelden voor de crypto bonus?
  4. Crypto bonus of casino welkomstpakket: wat levert meer op?
  5. Hoe neem je winst in crypto op?
  6. Wat doe je als er iets anders loopt dan gepland?
  7. Waar let je op bij de crypto bonus?
  8. Vragen over de crypto bonus
  9. Speel je nog voor je plezier?
  10. Bronnen

Hoe krijg je de crypto welkomstbonus?

Alleen met je allereerste storting, en die moet met een cryptomethode uit de kassa. Omdat er één bonus tegelijk loopt, neem je voor die storting de crypto bonus óf stap 1 van het casino welkomstpakket, niet allebei.

  1. Maak een account, vul je profiel in en bevestig je e-mail
  2. Kies in Gratis geld of in de kassa de crypto welkomstbonus
  3. Kies je munt en het netwerk en stuur minimaal €25
  4. Na bijschrijving staan bonus en 70 free spins klaar

Een volledig profiel en een bevestigd e-mailadres zijn voorwaarde voor elke bonus (servicevoorwaarden, artikel 10). Doe dat dus voor je de transactie verstuurt.

Met welke munten kun je bij Villa Spin storten?

Negen munten, van €20 tot €10.000 per storting. De kassa toont USDT op TRC-20 en ERC-20, USD Coin, Ethereum, Solana, Tron, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin en Litecoin. Je saldo staat in euro; je munten worden bij de storting omgerekend.

  • Stuur USDT over hetzelfde netwerk dat je in de kassa kiest: TRC-20 en ERC-20 zijn verschillende adressen.
  • Het netwerk zelf rekent transactiekosten; die betaal je bij je wallet, niet bij Villa Spin.
  • Je bank of betaalprovider kan kosten rekenen; controleer de kassa voor je bevestigt.
Crypto in de kassa van Villa Spin
MuntStortenOpnemen
USDT (TRC-20, ERC-20)€20 tot €10.000€50 tot €10.000
USD Coin€20 tot €10.000€50 tot €10.000
Bitcoin, Ethereum, Solana€20 tot €10.000€50 tot €10.000
Tron, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin Cash€20 tot €10.000€50 tot €10.000

Welke voorwaarden gelden voor de crypto bonus?

40× de bonus binnen 7 dagen, maximaal €5 per spin. Uit de bonus neem je tot 10× op, uit de winst van de 70 free spins (€0,10 per spin) tot 2× die winst, na 40× inzet.

Voorwaarden van de crypto welkomstbonus
RegelWaardeBron
Bonus120% tot 1.300 USDTactiepagina
Minimale storting€25, in cryptopromotievoorwaarden
Free spins70, €0,10 per spinpromotievoorwaarden
Inzet40× de bonus en 40× de FS-winst, 7 dagenpromotievoorwaarden
Max. opname10× de bonus, 2× de FS-winstpromotievoorwaarden
Max. per spin€5servicevoorwaarden, artikel 10

Het plafond staat in USDT, je saldo in euro. Hoeveel euro het maximum precies is, hangt dus af van de koers op het moment van storten.

  • 120%eerste crypto-storting
  • €0,10per free spin
  • 40×in 7 dagen

Crypto bonus of casino welkomstpakket: wat levert meer op?

Op die ene storting levert crypto 20% meer bonus op, het pakket meer free spins en vijf vervolgstappen. Bij €500 krijg je met crypto €600 en 70 FS, met stap 1 van het pakket €500 en 100 FS. Wie later met de bank wil storten, heeft meer aan het welkomstpakket.

Eerste storting vergeleken
Eerste stortingCrypto bonusPakket, stap 1
€100€120 + 70 FS€100 + 100 FS
€250€300 + 70 FS€250 + 100 FS
€500€600 + 70 FS€500 + 100 FS
€1.000€1.200 + 70 FS€1.000 + 100 FS
Inzet bij €500€24.000€20.000

Hoe neem je winst in crypto op?

Vanaf €50 tot €10.000 per keer, binnen 3 werkdagen verwerkt. Je neemt op via de methode waarmee je stortte. Daarna hangt de snelheid af van het netwerk.

  1. Verificatie bij elke opname: identiteitsbewijs, selfie met je ID in de hand en een adresbewijs (KYC-beleid).
  2. Elke storting eerst 3× inzetten, los van de bonus (servicevoorwaarden, artikel 13).
  3. Vraag je op terwijl de bonus loopt, dan vervallen bonus en winst eruit.
  4. Is een winst hoger dan je maandlimiet, dan volgt uitbetaling in maandelijkse delen (artikel 15).

Wat doe je als er iets anders loopt dan gepland?

De meeste vragen gaan over timing en volgorde. Dit zijn de situaties die de voorwaarden regelen.

Situatie en wat je dan doet

Je stortte al eens met de bank of een kaart
Dan is je eerste storting voorbij; de crypto bonus geldt alleen voor de allereerste.
Je stort minder dan €25 in crypto
De storting komt binnen vanaf €20, maar zonder bonus.
De 7 dagen zijn om
Bonussaldo en winst eruit vervallen; je eigen crypto-storting in euro blijft staan.
Je wilt toch geen bonus
Annuleer in Mijn bonussen. Je speelt dan verder met alleen je eigen saldo.

Waar let je op bij de crypto bonus?

Wat goed is

  • 20% meer bonus dan stap 1 van het pakket
  • Storten en opnemen tot €10.000 per keer
  • Zelfde 10× opnamegrens als het pakket

Waar je op let

  • Maar 70 free spins van €0,10
  • Geen vervolgstappen na de eerste storting
  • Koers en netwerkkosten bepalen wat er echt binnenkomt

Vragen over de crypto bonus

Krijg ik de crypto bonus ook bij mijn tweede storting?

Nee, alleen de eerste storting met een cryptomethode telt voor deze bonus.

Kan ik na de crypto bonus nog het welkomstpakket nemen?

De voorwaarden zeggen dat stortingsbonussen na elkaar lopen. Of de volgende pakketstap na een crypto bonus beschikbaar is, zie je in de kassa bij je tweede storting.

In welke valuta staat mijn saldo?

In euro. Je crypto wordt bij de storting omgerekend, en bij opname weer terug.

Wat is de minimale crypto-storting?

De kassa accepteert vanaf €20, maar voor de bonus heb je €25 nodig.

Kan ik in crypto storten en via de bank opnemen?

Nee. Je neemt op via de methode waarmee je stortte; een bankopname kan na een storting in euro.

Rekent Villa Spin kosten op crypto?

Het casino houdt zich het recht voor kosten te rekenen en het netwerk rekent zelf transactiekosten. Controleer het bedrag in de kassa voor je bevestigt.

Mag ik een wallet van iemand anders gebruiken?

Nee. Betalingen via rekeningen of wallets van derden zijn niet toegestaan; winst kan dan worden ingehouden (artikel 14).

Speel je nog voor je plezier?

Een bonus voelt als extra geld, maar de inzetvereiste laat je meer spelen dan je stortte. Spelen is alleen voor wie 18 jaar of ouder is. Stel vooraf een budget en een tijdslimiet in en stop als je verlies probeert terug te winnen. Bij Villa Spin kun je je zelf laten uitsluiten via [email protected].

Bronnen

  1. Promotievoorwaarden Crypto welkomstbonus120% tot 1.300 USDT + 70 FS, €25, 40× in 7 dagen
  2. Kassa Villa Spinmunten en limieten voor storten en opnemen
  3. Servicevoorwaarden Villa Spin, artikel 10 en 13 tot 15profiel en e-mail, 3× doorspelen, geen derden, 3 werkdagen, maandtermijnen
  4. KYC-beleid Villa SpinID, selfie met ID en adresbewijs bij opname

Gecontroleerd op villaspin.com in oktober 2026. Acties en bedragen kunnen wijzigen; de voorwaarden in je account gelden.