Naar de inhoud
Welkomstpakket500% tot €15.000 + 620 FS

Het Villa Spin welkomstpakket per storting: zes stappen naar €15.000

Het Villa Spin welkomstpakket geeft 100% tot €1.000 + 100 FS op je eerste storting en loopt via 110%, 120%, 80% en 90% door tot de zesde storting. Samen 500% tot €15.000 en 620 free spins, vanaf €25 per stap.

Casino welkomstpakket van Villa Spin, stap voor stap
StortingBonusStorten voor het maximumFree spinsInzetten bij maximum (40×)Max. opname (10×)
1e storting100% tot €1.000€1.000100 FS, €0,25€40.000€10.000
2e storting110% tot €1.100€1.000110 FS, €0,25€44.000€11.000
3e storting120% tot €1.200€1.000120 FS, €0,25€48.000€12.000
4e storting80% tot €5.700€7.12580 FS, €0,20€228.000€57.000
5e storting90% tot €6.000± €6.66790 FS, €0,20€240.000€60.000
6e stortinggeen bonus€25120 FS40× de FS-winst2× de FS-winst
Samen500% tot €15.000± €16.792620 FS€600.000

Bedragen uit de bonusstappen en promotievoorwaarden van het Casino Welkomstpakket (punt 2 tot 8). Inzet en opname zijn onze rekensom op het maximale bonusbedrag.

Inhoud van deze pagina10 onderdelen
  1. Hoeveel bonus krijg je bij €25, €100 of €500?
  2. Wat zit er in elke stap en waar let je op?
  3. Welke regels gelden voor het hele pakket?
  4. Wat als je stopt, de tijd opraakt of wilt opnemen?
  5. Hoeveel moet je inzetten bij jouw storting?
  6. Pakket, 1e welkomstbonus of VIP-pakket: wat kies je?
  7. Wanneer loont het VIP welkomstpakket van 750%?
  8. Vragen over het Villa Spin welkomstpakket
  9. Speel je nog voor je plezier?
  10. Bronnen

Hoeveel bonus krijg je bij €25, €100 of €500?

Bij €100 krijg je €100 tot €120 bonus, afhankelijk van de stap; bij €25, het minimum, is het €20 tot €30. Vijf keer €100 storten geeft samen €500 bonus en 500 free spins, met €20.000 inzet verdeeld over vijf weken.

Bonus en inzet per stap bij drie stortingen
Stap€25 storten€100 storten€500 storten
1e storting, 100%€25 bonus, €1.000 inzet€100 bonus, €4.000 inzet€500 bonus, €20.000 inzet
2e storting, 110%€27,50 bonus, €1.100 inzet€110 bonus, €4.400 inzet€550 bonus, €22.000 inzet
3e storting, 120%€30 bonus, €1.200 inzet€120 bonus, €4.800 inzet€600 bonus, €24.000 inzet
4e storting, 80%€20 bonus, €800 inzet€80 bonus, €3.200 inzet€400 bonus, €16.000 inzet
5e storting, 90%€22,50 bonus, €900 inzet€90 bonus, €3.600 inzet€450 bonus, €18.000 inzet

Wat zit er in elke stap en waar let je op?

Elke stap is een eigen bonus met eigen 7 dagen, en de volgende start pas als de vorige is vrijgespeeld, vervallen of geannuleerd: per account loopt er één bonus tegelijk. De free spins komen automatisch en draaien in Bonanza Trillion.

  1. 1e storting: 100% tot €1.000 + 100 FS

    Voor de volle €1.000 bonus stort je €1.000. De 100 free spins van €0,25 komen automatisch na de storting.

  2. 2e storting: 110% tot €1.100 + 110 FS

    Ook hier is €1.000 storten genoeg voor het maximum. Start pas als de bonus van stap 1 klaar of vervallen is.

  3. 3e storting: 120% tot €1.200 + 120 FS

    Het hoogste percentage van het pakket: €100 storten geeft €120 bonus, €1.000 storten de volle €1.200.

  4. 4e storting: 80% tot €5.700 + 80 FS

    Lager percentage, veel hoger plafond. Voor €5.700 bonus stort je €7.125 en zet je €228.000 in binnen 7 dagen.

  5. 5e storting: 90% tot €6.000 + 90 FS

    De grootste bonus van het pakket. Het maximum vraagt een storting van ongeveer €6.667 en €240.000 inzet.

  6. 6e storting: + 120 FS

    Geen stortingsbonus meer, alleen de laatste 120 free spins volgens de bonusstappen. Ook hier minimaal €25.

Welke regels gelden voor het hele pakket?

Per stap 40× de bonus inzetten in 7 dagen, met maximaal €5 per spin. Winst uit free spins is begrensd op €1.000 en zet je ook 40× in; daarna neem je uit bonusgeld hooguit 10× de bonus op, uit free spins 2× de winst.

Regels van het pakket met het punt in de voorwaarden
RegelWat het voor jou betekentPunt
€25 per stapminder storten geeft geen bonus voor die stap2
Free spins automatisch€0,25 bij stap 1 tot 3, €0,20 bij stap 4 en 53
Max. €1.000 uit free spinswinst boven €1.000 vervalt4
Max. €5 per spinhoger inzetten geldt als bonusmisbruik5
40× in 7 dagenvoor de bonus en apart voor de FS-winst6 en 7
10× en 2×meer dan dit neem je niet op, ook als je meer wint8
Opname tijdens bonusbonus en winst eruit vervallen9

Wat als je stopt, de tijd opraakt of wilt opnemen?

Je eigen geld blijft altijd van jou; wat je kunt verliezen is het bonusgeld en de winst die eraan hangt. Dit zijn de situaties die in de voorwaarden geregeld zijn.

Situatie en wat je dan doet

Je wilt na stap 2 niet meer storten
Dat mag. Elke stap is los; je houdt wat je al hebt vrijgespeeld.
De 7 dagen zijn om en je bent niet klaar
Bonussaldo en winst eruit vervallen. Daarna kun je aan de volgende stap beginnen.
Je wilt opnemen terwijl de bonus loopt
Doe dat niet zonder na te denken: bonus en alle winst eruit vervallen (punt 9). Speel eerst vrij of annuleer.
Je wilt de bonus kwijt om vrij te spelen
Annuleer in Mijn bonussen in je profiel of via support. Het bonussaldo gaat dan naar nul.
Je hebt nog een opname openstaan
Dan krijg je geen nieuwe bonus; niet geactiveerde bonussen vervallen na een opnameverzoek.
Je zet per ongeluk meer dan €5 in
Dat telt als bonusmisbruik, Villa Spin kan de bonus en winst inhouden. Zet je inzet vooraf vast.

Hoeveel moet je inzetten bij jouw storting?

Kies de stap en vul je storting in: je ziet direct de bonus, de free spins, de inzet bij 40× en de grens van 10× voor opname.

Reken met het speltype erbij. Slots tellen 100%, slots met bonus buy 50%, live roulette en blackjack 10%. Wie de inzet van stap 4 met €400 bonus via blackjack wil halen, zet geen €16.000 maar €160.000 in. Meer per spel staat bij de bonusvoorwaarden.

€

Minimaal €25 per stap. Inzet 40× over het bonusbedrag, 7 dagen.

Bonus€400Free spins80Inzetten voor vrijspelen€16.000Max. opname uit bonus€4.000

Pakket, 1e welkomstbonus of VIP-pakket: wat kies je?

Wil je maar één keer storten, neem dan Casino 1e Welkom: 100% tot €1.000 en 100 free spins van €0,20 in Gold Rush, Johnny Cash, met dezelfde 40× en 10×. Je kunt niet beide nemen, want er loopt één bonus tegelijk. Betaal je met crypto, kijk dan naar de crypto bonus van 120%.

Vrouw bij een infinity pool met uitzicht op zee

100% + 100 FS

Casino 1e Welkom

Eén storting vanaf €25, één bonus: 100% tot €1.000 plus 100 free spins van €0,20. Ook hier 40× inzet binnen 7 dagen en maximaal 10× de bonus op te nemen.

Nu meedoen

Wanneer loont het VIP welkomstpakket van 750%?

Alleen als je per keer €250 of meer stort én niet op een grote uitbetaling uit de bonus rekent. Het VIP-pakket geeft over vier stortingen samen 750% tot €12.000, zonder free spins. Uit de eerste bonus neem je maximaal 3× op, uit de andere drie 5×; bij het gewone pakket is dat 10×.

Vier stortingen van €250 vergeleken
VIP welkomstpakketCasino welkomstpakket
1e storting€625 bonus (250%), max. 3× op te nemen€250 bonus + 100 FS, max. 10×
2e storting€562,50 bonus (225%), max. 5×€275 bonus + 110 FS, max. 10×
3e storting€437,50 bonus (175%), max. 5×€300 bonus + 120 FS, max. 10×
4e storting€250 bonus (100%), max. 5×€200 bonus + 80 FS, max. 10×
Samen€1.875 bonus, €75.000 inzet€1.025 bonus + 410 FS, €41.000 inzet
VIP welkomstpakket per storting (vanaf €250)
StortingBonusMaximaalMax. opname
1e storting250%€4.0003× de bonus
2e storting225%€3.5005× de bonus
3e storting175%€2.5005× de bonus
4e storting100%€2.0005× de bonus
Samen750%€12.000

Vragen over het Villa Spin welkomstpakket

In welk spel krijg ik de free spins van het pakket?

In Bonanza Trillion, volgens de actiepagina. De inzet is €0,25 per spin bij stap 1 tot 3 en €0,20 bij stap 4 en 5.

Hoe lang is het welkomstpakket geldig?

De actie zelf heeft geen einddatum (punt 12). Elke geactiveerde bonus moet je wel binnen 7 dagen vrijspelen.

Wat zijn de 300.000 fiches bij het pakket?

Fiches horen bij het pakket en wissel je in de Premium Shop in, bijvoorbeeld 5 free spins voor 300.000 fiches. Meer op de pagina free spins.

Wat krijg ik bij de zesde storting?

Geen stortingsbonus meer, maar volgens de bonusstappen de laatste 120 van de 620 free spins. Ook daarvoor geldt minimaal €25.

Mag iemand anders in huis het pakket ook nemen?

Een bonus is volgens artikel 10 voor één speler per apparaat, IP-adres en browser. Een tweede pakket op hetzelfde apparaat of netwerk kan worden geweigerd.

Telt de inzet over de bonus of over storting plus bonus?

Volgens de promotievoorwaarden van het pakket over het bonusbedrag: 40× de bonus (punt 6).

Kan Villa Spin het pakket aanpassen?

Ja, punt 12 geeft het casino het recht de actie te wijzigen of te beëindigen. Kijk daarom voor je stort in de kassa welke bonus er staat.

Speel je nog voor je plezier?

Een bonus voelt als extra geld, maar de inzetvereiste laat je meer spelen dan je stortte. Spelen is alleen voor wie 18 jaar of ouder is. Stel vooraf een budget en een tijdslimiet in en stop als je verlies probeert terug te winnen. Bij Villa Spin kun je je zelf laten uitsluiten via [email protected].

Bronnen

  1. Promotievoorwaarden Casino Welkomstpakket, punt 1 tot 13stappen, €25 minimum, free spins, 40× inzet, 10× en 2× opname, wijzigen
  2. Bonusstappen op de actiepagina van Villa Spinbedragen per storting, 120 FS bij de zesde stap, Bonanza Trillion
  3. Promotievoorwaarden Casino 1e Welkom en VIP Welkomstpakket100% tot €1.000 + 100 FS; 750% tot €12.000 vanaf €250, 3× en 5×
  4. Servicevoorwaarden Villa Spin, artikel 10 en 12één actieve bonus, eerst eigen geld, geen bonus bij openstaande opname

Gecontroleerd op villaspin.com in oktober 2026. Acties en bedragen kunnen wijzigen; de voorwaarden in je account gelden.